TopGGz Keurmerk

Vul een zoekwoord in

Behandelteam

Prof. dr. J.I.M. (Jos) Egger

Prof. dr. J.I.M. (Jos) Egger

Klinisch psycholoog,
klinisch neuropsycholoog
P-opleider

T: (0478) 78 61 60

E: jegger@vvgi.nl

Dr. P.A.M. (Ellen) Wingbermühle

Dr. P.A.M. (Ellen) Wingbermühle

Klinisch neuropsycholoog
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: pwingbermuhle@vvgi.nl

Dr. J.(Joep) Tuerlings

Dr. J.(Joep) Tuerlings

Psychiater
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: jtuerlings@vvgi.nl

A. (Anke) Loijen

A. (Anke) Loijen

Klinisch neuropsycholoog
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: aloijen@vvgi.nl

M. (Michael) van Dijk

M. (Michael) van Dijk

Verpleegkundig specialist

T: (0478) 78 61 60

E: mvandijk@vvgi.nl

W. (Wouter) Oomens

W. (Wouter) Oomens

Psycholoog

T: (0478) 78 61 60

E: woomens@vvgi.nl

R. (Renée) Roelofs

R. (Renée) Roelofs

MSc. - GZ-psycholoog (PhD-kandidaat)

T: (0478) 78 61 60

E: rroelofs@vvgi.nl

M. (Max) Goosen

M. (Max) Goosen

MSc. (GIOS klinische neuropsychologie)

T: (0478) 52 73 39

E: mgoosen@vvgi.nl

Anja Roubos

Anja Roubos

MSc (PIOG en PhD-kandidaat)

T: (0478) 52 70 26

E: aroubos@vvgi.nl

Linde van Dongen

Linde van Dongen

Psycholoog in opleiding tot GZ-Psycholoog
(PhD-kandidaat)

T: (0478) 52 73 39

E: lvandongen@vvgi.nl

Laureen Hermans

Laureen Hermans

Psycholoog (PhD-kandidaat)
Beheerder testotheek,

T: (0478) 52 70 34

E: ldhermans@vvgi.nl

Johanna Glimmerveen

Johanna Glimmerveen

Psycholoog
(PhD-kandidaat)

T: (0478) 52 70 26

E: jglimmerveen@vvgi.nl

meer laden...