TopGGz Keurmerk

Vul een zoekwoord in

Behandelteam

Prof. dr. J.I.M. (Jos) Egger

Prof. dr. J.I.M. (Jos) Egger

Klinisch psycholoog,
klinisch neuropsycholoog
P-opleider

T: (0478) 78 61 60

E: jegger@vvgi.nl

Dr. P.A.M. (Ellen) Wingbermühle

Dr. P.A.M. (Ellen) Wingbermühle

Klinisch neuropsycholoog
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: pwingbermuhle@vvgi.nl

Dr. F. (Frank) Himmelmann

Dr. F. (Frank) Himmelmann

Psychiater

T: (0478) 78 61 60

E: fhimmelmann@vvgi.nl

Drs. A. (Anke) Loijen

Drs. A. (Anke) Loijen

Klinisch neuropsycholoog
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: aloijen@vvgi.nl

M. (Michael) van Dijk, MSc.

M. (Michael) van Dijk, MSc.

Verpleegkundig specialist

T: (0478) 78 61 60

E: mvandijk@vvgi.nl

Dr. L. (Loes) van Aken

Dr. L. (Loes) van Aken

GIOS klinisch neuropsychologie
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: lvanaken@vvgi.nl

Dr. R.L. (Renée) Roelofs

Dr. R.L. (Renée) Roelofs

GZ-psycholoog
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: rroelofs@vvgi.nl

A.G. (Anja) Bos-Roubos, MSc.

A.G. (Anja) Bos-Roubos, MSc.

GIOS klinische neuropsychologie
PhD-kandidaat

T: (0478) 52 70 26

E: aroubos@vvgi.nl

Dr. B.J.M. (Bea) Jogems-Kosterman

Dr. B.J.M. (Bea) Jogems-Kosterman

GIOS klinische neuropsychologie

T: (0478) 78 61 60

E: bjogems@vvgi.nl

V. (Vincent) Janssen, MSc.

V. (Vincent) Janssen, MSc.

GIOS klinische neuropsychologie

T: (0478) 78 61 60

E: vjanssen@vvgi.nl

Drs. D.G.M. (Debby) Schrans-Engelen

Drs. D.G.M. (Debby) Schrans-Engelen

GIOS klinische neuropsychologie

T: (0478) 78 61 60

E: dengelen@vvgi.nl

H.M.E. (Hanneke) Feijs, MSc.

H.M.E. (Hanneke) Feijs, MSc.

GIOS klinische psychologie
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: hfeijs@vvgi.nl

I. (Ingeborg) Kiers, MSc.

GIOS klinische psychologie

T: (0478) 78 61 60

E: ikiers@vvgi.nl

Dr. L.C.M. (Linde) van Dongen

Dr. L.C.M. (Linde) van Dongen

GZ-psycholoog
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: lvandongen@vvgi.nl

C.C.Y. (Ceciel) Grob, MSc.

C.C.Y. (Ceciel) Grob, MSc.

GZ-psycholoog

T: (0478) 78 61 60

E: cgrob@vvgi.nl

H.J. (Helene) Hopman, MSc.

PIOG
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: hhopman@vvgi.nl

W. (Wouter) Oomens, MSc.

W. (Wouter) Oomens, MSc.

Psycholoog | data-manager
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: woomens@vvgi.nl

L.D. (Laureen) Hermans, MSc.

L.D. (Laureen) Hermans, MSc.

Psycholoog
Testotheekbeheer

T: (0478) 52 70 34

E: ldhermans@vvgi.nl

C. (Carmen) Oldenboom, MSc.

C. (Carmen) Oldenboom, MSc.

Psycholoog

T: (0478) 52 70 28

E: coldenboom@vvgi.nl

J.E.R. (Hanneke) de Groot-Nabben, MSc.

J.E.R. (Hanneke) de Groot-Nabben, MSc.

Psycholoog

T: (0478) 78 61 60

E: hdegroot@vvgi.nl

R. (Roos) van Heeswijk, MSc.

R. (Roos) van Heeswijk, MSc.

Psycholoog

T: (0478) 52 70 28

E: rvanheeswijk@vvgi.nl

E.G.M. (Eefje) Jongstra, MSc.

E.G.M. (Eefje) Jongstra, MSc.

Psycholoog

T: (0478) 52 70 28

E: ejongstra@vvgi.nl

Y. (Ynès) Hendriks, MSc.

Y. (Ynès) Hendriks, MSc.

PIOG
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: yhendriks@vvgi.nl

J.P.A. (Hanneke) van Leeuwen-Hoeijmakers, MSc.

J.P.A. (Hanneke) van Leeuwen-Hoeijmakers, MSc.

GIOS klinische psychologie
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: hhoeijmakers@vvgi.nl

Dr. M. (Marloes) van Lieshout

Dr. M. (Marloes) van Lieshout

GIOS klinische neuropsychologie
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: mvanlieshout@vvgi.nl

J. (Jennifer) Kramer, MSc.

J. (Jennifer) Kramer, MSc.

Psycholoog
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: jkramer@vvgi.nl

meer laden...