TopGGz Keurmerk

Vul een zoekwoord in

Behandelteam

Prof. dr. J.I.M. (Jos) Egger

Prof. dr. J.I.M. (Jos) Egger

Klinisch psycholoog,
klinisch neuropsycholoog
P-opleider

T: (0478) 78 61 60

E: jegger@vvgi.nl

Dr. P.A.M. (Ellen) Wingbermühle

Dr. P.A.M. (Ellen) Wingbermühle

Klinisch neuropsycholoog
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: pwingbermuhle@vvgi.nl

Dr. F. (Frank) Himmelman

Dr. F. (Frank) Himmelman

Psychiater

T: (0478) 78 61 60

E: fhimmelmann@vvgi.nl

Drs. A. (Anke) Loijen

Drs. A. (Anke) Loijen

Klinisch neuropsycholoog
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: aloijen@vvgi.nl

M. (Michael) van Dijk

M. (Michael) van Dijk

Verpleegkundig specialist

T: (0478) 78 61 60

E: mvandijk@vvgi.nl

Dr. L. (Loes) van Aken

Dr. L. (Loes) van Aken

GIOS klinisch neuropsychologie
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: lvanaken@vvgi.nl

Dr. R.L. (Renée) Roelofs

Dr. R.L. (Renée) Roelofs

GIOS klinische neuropsychologie
Senior-onderzoeker

T: (0478) 78 61 60

E: rroelofs@vvgi.nl

A.G. Anja Bos-Roubos, MSc.

A.G. Anja Bos-Roubos, MSc.

GIOS klinische neuropsychologie
PhD-kandidaat

T: (0478) 52 70 26

E: aroubos@vvgi.nl

M.C.C. (Maud) Custers, MSc.

M.C.C. (Maud) Custers, MSc.

GIOS klinische neuropsychologie

T: (0478) 52 70 26

E: mcusters1@vvgi.nl

Dr. B.J.M. (Bea) Jogems-Kosterman

Dr. B.J.M. (Bea) Jogems-Kosterman

GIOS klinische neuropsychologie

T: (0478) 52 70 26

E: bjogems@vvgi.nl

J.P.A. (Hanneke) van Leeuwen-Hoeijmakers, MSc.

J.P.A. (Hanneke) van Leeuwen-Hoeijmakers, MSc.

GIOS klinische psychologie
PhD-kandidaat

T: (0478) 52 70 26

E: hhoeijmakers@vvgi.nl

L.C.M. (Linde) van Dongen, MSc.

L.C.M. (Linde) van Dongen, MSc.

PIOG
PhD-kandidaat

E: lvandongen@vvgi.nl

W. (Wouter) Oomens, MSc.

W. (Wouter) Oomens, MSc.

Psycholoog | data-manager
PhD-kandidaat

T: (0478) 78 61 60

E: woomens@vvgi.nl

L.D. (Laureen) Hermans, MSc.

L.D. (Laureen) Hermans, MSc.

Psycholoog
Testotheekbeheer


T: (0478) 52 70 34

E: ldhermans@vvgi.nl

Johanna Glimmerveen MSc.

Johanna Glimmerveen MSc.

Psycholoog
(PhD-kandidaat)

T: (0478) 52 70 26

E: jglimmerveen@vvgi.nl

C. (Carmen) Oldenboom, MSc.

Psycholoog

T: (0478) 52 70 26

E: coldenboom@vvgi.nl

Drs. H. (Hanneke) de Groot-Nabben

Psycholoog

T: (0478) 52 70 26

Dr. M. (Marloes) van Lieshout

Dr. M. (Marloes) van Lieshout

GIOS klinische neuropsychologie
Senior-onderzoeker

T: (0478) 52 70 26

E: mvanlieshout@vvgi.nl

Y. (Ynès) Hendriks, MSc.

Y. (Ynès) Hendriks, MSc.

PIOG
PhD-kandidaat

T: (0478) 52 70 20

E: yhendriks@vvgi.nl

H.M.E. (Hanneke) Feijs, MSc.

H.M.E. (Hanneke) Feijs, MSc.

PIOG
PhD-kandidaat

T: (0478) 52 70 26

E: hfeijs@vvgi.nl

J. (Jennifer) Kramer, MSc.

J. (Jennifer) Kramer, MSc.

Psycholoog
PhD-kandidaat

T: (0478) 52 70 26

E: jkramer@vvgi.nl

Ceciel Grob

Ceciel Grob

GZ psycholoog

T: (0478) 78 61 60

E: cgrob@vvgi.nl

meer laden...